Menu Zamknij

Konkurs English Picture Dictionary

Daisy, sugar, coffee, tea …. uczniowie klas 1-3 świetnie znają słowa w języku angielskim z otaczającego nas świata. Dzięki konkursowi English Picture Dictionary starali się przedstawić je tak, aby od razu kojarzyły nam się z właściwym znaczeniem. Uczniowie mieli okazję wykazać się zarówno znajomością języka angielskiego, jak i kreatywnością oraz swoim talentem artystycznym. Wszystkim uczniom dziękujemy za chęć wzięcia udziału w konkursie. Zachęcamy do obejrzenia zwycięskich prac.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy laureatów:

I miejsce – Małgorzata Gniełka “Sugar”

II miejsce – Eliza Wojdak “Daisy”

III miejsce – Daria Rudzik “Hand”

Wyróżnienia: Bartosz Wolny “Grass”, Dagmara Pabiś “Eyes”, Klaudia Klimek “Shells”

Komentarze
Accessibility