Menu Zamknij

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni   Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym  2021/2022 zakup ubezpieczenia NNW możliwy jest za pośrednictwem  dedykowanego dla  naszej placówki linku: https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/06552

Oferta ubezpieczenia   została przygotowana przez Bezpieczny.pl przy współpracy z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Rodzic ma  możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów ubezpieczenia, a  korzystając z dedykowanego dla  naszej placówki  linku otrzyma 10% rabatu na każde dziecko. Dodatkowo, w ramach jednego zakupu, jest możliwość ubezpieczenia dzieci od 4 miesiąca życia.

UWAGA: Rodzice, którzy w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl  przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają  powiadomienia o  możliwości  kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

Wyboru oferty ubezpieczeniowej na rok szkolny 2021/2022 dokonała rada Rodziców Zespołu Szkół Sportowych.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości  zachęcamy  do kontaktu z  Opiekunem naszej placówki.

Marek Kijak

tel. 601 427 945

e-mail: mkijak2@bezpieczny.pl

Komentarze
Accessibility