Menu Zamknij

ZSS dla Ukrainy

Na społeczność naszej szkoły zawsze mogli liczyć potrzebujący. Tym razem Szkolny Klub Wolintariatu od poniedziałku tj. 28 luty do czwartku 4 marca organizuje zbiórkę rzeczy dla Uchodźców. W budynku dawnej szkoły w Łodynie gmina Ustrzyki powstał punkt recepcyjny dla uchodźców z Ukrainy. To miejsce, które udziela pierwszego i podstawowego wsparcia obywatelom Ukrainy, szukającym schronienia w Polsce.

Zbieramy

🔹 kubki, talerze, sztućce jednorazowe,
🔹 termosy, kubki termiczne,
🔹 kawa, herbata,
🔹 soki, napoje, tubki typu „kubuś” dla dzieci, itp
suche ciastka, paluszki, krakersy, zupki chińskie, itp., przekąski, które można szybko przygotować i zabrać ze sobą w podróż,
🔹 owoce, orzechy, bakalie,
🔹 batony energetyczne,
🔹 podstawowe środki ochrony osobistej i kosmetyki (np. mydło, żel pod prysznic, mokre chusteczki, chusteczki higieniczne, podpaski, wkładki, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, itp.)
🔹 płaszcze przeciwdeszczowe,
🔹 baterie, ładowarki do telefonów, powerbanki
🔹 koce,
🔹 pampersy, mleko modyfikowane dla niemowląt, jedzenie w słoiczkach dla małych dzieci, plastikowe łyżeczki do karmienia.

Uwaga! Prośba, żeby przekazywane produkty były nowe lub w bardzo dobrym stanie technicznym. Potrzebujemy artykułów, z których sami chcielibyśmy korzystać, wypranych, czystych, z których można korzystać.

Przynosimy

Budynek A – Justyna Kowara sala 2

Budynek B – Dorota Grzywacz

Komentarze
Accessibility