Menu Zamknij

Uczniowie ZSS w etapie powiatowym Wielkiej Ligi Czytelników

Nasi uczniowie biorący udział w konkursie Wielka Liga Czytelników wczoraj (kl. 1- 3) i dzisiaj (kl. 4-7) pisali test kwalifikacyjny, który wyłonił laureatów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w etapie powiatowym konkursu Wielka Liga Czytelników. Poniżej przedstawiamy uczestników III etapu konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kategoria klas 1-3:

Lilianna Podolska

Milena Tyzo

Emilia Zalcman- Ziora

Kategoria klas 4- 6:

Wojciech Adydan

Konrad Szopa

Hubert Wójcicki

Kategoria klas 7-8:

Agata Kurpanek

Etap powiatowy- test drużynowy odbędzie się już 7 kwietnia.

Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Katarzyna Pytlik, Edyta Kosik, Marzena Wendt- Dudek

Komentarze

DO POBRANIA

Accessibility