Menu Zamknij

Konkurs czytelniczy”Korytarzowa gra QR” rozstrzygnięty

W kwietniu uczniowie klas 4- 8 mieli możliwość spróbować swoich sił w konkursie ze znajomości książek dla dzieci i młodzieży, w tym lektur szkolnych. Wielu z was podjęło tę próbę, jednak nie wszystkim udało się do końca zaliczyć test, który zawierał aż 30 pytań z różnych kategorii (bohaterowie, miejsca, zdarzenia). Tych, którzy udzielili odpowiedzi na wszystkie pytania nagrodziliśmy punktami dodatnimi z zachowania. Trzy pierwsze miejsca w każdej z kategorii przypadły tym uczestnikom, którzy udzielili najwięcej poprawnych odpowiedzi w najkrótszym czasie. Ci uczniowie otrzymują oceny celujące z języka polskiego.

W kategorii klas 4- 6 są to:

  1. Filip Strzałko 4a zdobył 34908 pkt.
  2. Amelia Noworolnik 6b- 28042 pkt.
  3. Julia Rutkowska 6b- 25801 pkt.

W kategorii klas 7- 8:

  1. Natalia Bęben 7d- 38129 pkt.
  2. Paulina Matura 8c- 35843 pkt.
  3. Daria Dziegieć 8c- 35564 pkt.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom !!!

Katarzyna Pytlik, Edyta Kosik, Joanna Sławińska

Komentarze
Accessibility