Menu Zamknij

Wyniki konkursu plastycznego “Zwiastuny Wiosny”

Z przyjemnością informujemy, że uczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze, drugie i trzecie miejsca oraz wyróżnienie w konkursie plastycznym dla świetlic szkolnych “Zwiastuny Wiosny”, organizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Siemianowicach Śląskich.

Konkurs polegał na wykonaniu ilustracji do wiersza Urszuli Kozłowskiej pt. “Wiosenny deszczyk”, i dedykowany był uczniom klas I-III, którzy korzystają ze świetlicy szkolnej. W konkursie wzięło udział dziesięcioro uczniów naszej szkoły. A oto laureaci:

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce: 

Maja Joniec kl. I B

III miejsce:

Kalina Skrzyniarz kl. I B

W kategorii klas drugich:

I miejsce:

Weronika Noworolnik kl. II E 

II miejsce:

Oliwia Pudło kl. II C

Wyróżnienie:

Lena Adamczewska kl. II F

W kategorii klas trzecich:

III miejsce:

Natalia Wodecka kl. III B

Na laureatów czekają nagrody i dyplomy. W celu odebrania nagrody, ze zwycięzcami będziemy kontaktować się osobiście. 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Wychowawcy świetlicy SP8

Komentarze
Accessibility