Menu Zamknij

Konkurs FOX – ważne informacje

Drodzy Uczniowie, dziękujemy za wyrażenie chęci udziału w konkursie z języka angielskiego FOX. Zapisy zostały zamknięte i grupa ZAPISANYCH uczniów przystąpi do konkursu STACJONARNIE w szkole – Budynek A – dnia 20.04 2021 (wtorek). Konkurs odbędzie się o godzinie 8:30 (czas trwania 75 minut) ale prosimy pojawić się najpóźniej 8:15 na portierni. Koordynator konkursu będzie czekał na uczniów i zaprowadzi ich do miejsca gdzie odbędzie się konkurs. Prosimy pamiętać o maseczce, dystansie oraz dezynfekcji rąk na terenie szkoły! Po zakończonym konkursie, uczniowie wracają do domu na zajęcia. Poniżej w załączniku znajduje się zgoda na udział w konkursie – uprzejmie proszę o jej wydrukowanie oraz doniesienie w dniu konkursu. Zgoda musi być podpisana przez rodzica/opiekuna prawnego.

ŻYCZYMY POWODZENIA!

KOORDYNATOR

Komentarze

DO POBRANIA

  • pdf FOX - ZGODA
    Data dodania: 14 kwietnia 2021 21:14 Wielkość pliku: 822 KB Pobrania: 374
Accessibility