Menu Zamknij

Wyniki konkursu “Szkoła Marzeń”

W marcu dzieci 6 i 7 letnie z siemianowickich przedszkoli miały możliwość wzięcia udziału w VII Konkursie Plastycznym „Szkoła Marzeń” organizowanym przez Zespół Szkół Sportowych Szkołę Podstawową nr 8 im. Józefa Skrzeka i Pawła Wójcika w Siemianowicach Śląskich. W tym roku do konkursu zgłoszono rekordową ilość prac z 6 siemianowickich przedszkoli.

Celem konkursu było rozbudzenie wyobraźni oraz kreatywności poprzez sztuki plastyczne, a także zachęcenie rodziców i nauczycieli przedszkoli do rozmów z dziećmi na temat szkoły. Zadanie dzieci polegało na przedstawieniu Szkoły Marzeń w formie pracy plastycznej.

Wyniki:

1 miejsce – Kaludia Klimek – Przedszkole nr 2

1 miejsce – Zuzanna Zacharz – Przedszkole nr 7

1 miejsce – Pola Grzechnik – Przedszkole nr 7

1 miejsce – Jan Olejniczak – Przedszkole nr 9

1 miejsce – Justyna Jeleń – Przedszkole nr 9

1 miejsce – Piotr Śliwok – Przedszkole nr 15

1 miejsce – Bartosz Grześkowiak – Przedszkole nr 19

1 miejsce – Łucka Guzy – Przedszkole nr 20

1 miejsce – Jakub Białas – Przedszkole nr 20

1 miejsce – Nadia Czapińska – Przedszkole nr 20

Gala wręczenia nagród odbędzie się 12 marca 2019 r. (wtorek) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 8 w Siemianowicach Śląskich, ul. Skrzeka i Wójcika 4 (Bytków) podczas Dnia Otwartego.

Laureatom serdecznie gratulujemy oraz życzymy samych niezapomnianych chwil w klasie pierwszej.

Zespół edukacji wczesnoszkolnej & zespół ds. promocji

Komentarze
Accessibility