Menu Zamknij

Wyniki V Konkursu Plastycznego “Szkoła Marzeń”

W marcu dzieci 6 i 7 letnie z siemianowickich przedszkoli miały możliwość wzięcia udziału w V Konkursie Plastycznym „Szkoła Marzeń” organizowanym przez Zespół Szkół Sportowych Szkołę Podstawową nr 8 im. Józefa Skrzeka i Pawła Wójcika w Siemianowicach Śląskich.

Celem konkursu było rozbudzenie wyobraźni oraz kreatywności poprzez sztuki plastyczne, a także zachęcenie rodziców i nauczycieli przedszkoli do rozmów z dziećmi na temat szkoły. Zadanie dzieci polegało na przedstawieniu Szkoły Marzeń w formie pracy plastycznej.

Miło nam poinformować, że:
1 miejsce – Mikołaj Janik – indywidualnie
1 miejsce – Minvais Bacławski – Przedszkole nr 11
1 miejsce – Katarzyna Kasperska – Przedszkole nr 20 „Zielona Kraina”
1 miejsce – Klaudia Mazur – Przedszkole nr 20 „Zielona Kraina”

Gala wręczenia nagród odbędzie się 14 marca 2017 r. (wtorek) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 8 w Siemianowicach Śląskich, ul. Skrzeka i Wójcika 4 (Bytków) podczas Dnia Otwartego.

Laureatom serdecznie gratulujemy oraz życzymy samych niezapomnianych chwil w klasie pierwszej.

Komentarze
Accessibility