Menu Zamknij

AKCJA 300 część 2

W najbliższą sobotę 06.08 na Stadionie Śląskim odbędzie się kolejna edycja LOTTO Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej. Tak jak rok temu mamy szansę na zdobycie sprzętu sportowego dla naszych dzieci za równowartość 5000zł. Wystarczy, że organizator od 12:00 do 16:00 naliczy 300 uczestników, którzy przy wejściu nr 1A podadzą hasło ZSS SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE.

Wiemy, że jest okres wakacyjny, że część z nas jest na wakacyjnych wyjazdach ale przy tak licznej i zgranej społeczności zebranie się nas w ilości 300 osób jest osiągalne. Tym bardziej, że jest to bardzo ciekawa propozycja na atrakcyjne spędzenie popołudnia w mieście.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Wrażenia z oglądania światowej czołówki lekkoatletów pozostaną z Wami i dzieciakami na długo. Zabierzcie też znajomych i rodziny. Im więcej, tym lepiej! Jest to także możliwość wzięcia udziału w historycznym wydarzeniu jakim jest niewątpliwie Pierwsza Diamentowa Liga w Polsce.

Ze względu na odbywający się równocześnie w Parku Śląskim Fest Festival proszę zaplanować dostanie się do Parku i pod Stadion

W skrócie:

Kiedy? – Sobota 06.08

Gdzie? – Stadion Śląski

Wejście – BRAMA 1A

Hasło – ZSS SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Godzina wejścia od 12:00 do 16:00

Komentarze
Accessibility