Menu Zamknij

Warszawa

Zwiedzaliśmy naszą piękną stolicę wraz z Wilanowem gdzie odbyły się warsztaty pt.”WNĘTRZA PAŁACU I ICH SYMBOLIKA”,

Spacerowaliśmy ogrodami królów. W  Zamku Królewskim otarliśmy się o Prezydenta Państwa. Złote Tarasy-zakupy pamiątek. Spacer po parku-Łazienki,a po drodze Sejm i Belweder.

Następne atrakcje to Stadion Narodowy – zwiedzanie trasą „Piłkarskie emocje” ,każdy kto będzie w Warszawie niech zwiedzana stadion! Świetna zabawa intelektualna  w Centrum Nauki Kopernik. Oglądaliśmy Warszawę z góry-Pałac Kultury i Nauki – wjazd na taras widokowy .Spacer po starym mieście-dużo ciekawych historycznych miejsc, zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza ,chwila zadumy na Cmentarzu Powązkowskim.

I na koniec zwiedzanie-Muzeum Powstania Warszawskiego . Dużo wrażeń ,wróciliśmy zadowoleni i dumni z naszej pięknej stolicy.

Organizator szkolny-Barbara Niedźwiedź   🙂

Komentarze
Accessibility