Menu Zamknij

Anglia z ZSS – Ruszamy!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie – ruszamy z zapisami na szkolną wycieczkę do Anglii – śladami Harry’ego Pottera:) Czeka na Was wiele atrakcji, które serwuje nie tylko Londyn ale również przepiękne uniwersyteckie miasteczko Oksford, które na pewno kojarzycie z licznych zdjęć i reklam:) Moc atrakcji przed Wami a zwieńczeniem wyjazdu będzie wizyta w miejscu gdzie był kręcony Harry Potter – Warner Bros Studio – prawdziwa gratka dla fanów czarodzieja! Wycieczka odbędzie się w dniach 28.03.2023 – 1.04.2023 i przeznaczona jest dla klas od 5SP w górę. Obowiązkowy paszport! Program oraz szczegółowy plan wyjazdu poniżej oraz na plakatach, które napotkacie w szkole. Ilość miejsc mocno ograniczona! Szczegółowe informacje oraz zapisy – p. Gaworska-Szymańska (sala 12 Budynek A )

Komentarze
Accessibility