Menu Zamknij

Podsumowanie akcji Samorządu Uczniowskiego

Poprzedni tydzień był wypełniony akcjami Samorządu Uczniowskiego.

20 listopada, z okazji uchwalenia Konwencji o prawach dziecka obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Uczniowie klas 4-8 przygotowali z tej okazji plakaty o prawach dziecka.

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia w budynku A uczniowie dzielili się cukierkami ze złotymi myślami.

22 listopada to Dzień Kredki. Stworzyliśmy wspólny rysunek w budynku A na przewiązce.

23 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Wzięliśmy udział w akcji Fundacji “Mam marzenie”, która przekazuje dary dzieciom przebywającym w szpitalach. W tym dniu również przyszliśmy do szkoły z naszymi maskotkami.

24 listopada był dniem z wróżbami – przypomnieliśmy katarzynki (zapomniany już polski zwyczaj, obchodzony przez kawalerów odpowiednik andrzejek). Jednak wróżby przeznaczone były zarówno dla panien, jak i kawalerów.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Samorząd Uczniowski
Komentarze
Accessibility