Dzisiaj klasy 1-3 po raz kolejny brały udział w Międzynarodowej akcji “Czytanie na Polanie”.
Czytaliśmy książki na kocach na szkolnej polanie, a chętni mogli skorzystać z kącika fryzur ![]()
Podczas imprezy wręczyliśmy Miłoszowi Siegielowi z klasy 4B nagrodę za zdobycie
3 miejsca w organizowanym przez nas Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla klas 1-3 “Beboki, Strachy i inne cudaki”. ![]()
Pozostali uczestnicy konkursu z naszej szkoły otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki.
W kącik fryzur wkręciły się nawet uczennice klas starszych, a czytać dzieciom pomagali inni nauczyciele. Rozmawialiśmy o książkach i miło spędziliśmy czas.
Jak co roku ![]()
























































































Komentarze





