Menu Zamknij

Czytaliśmy na polanie

Dzisiaj klasy 1-3 po raz kolejny brały udział w Międzynarodowej akcji “Czytanie na Polanie”.

Czytaliśmy książki na kocach na szkolnej polanie, a chętni mogli skorzystać z kącika fryzur 😁

Podczas imprezy wręczyliśmy Miłoszowi Siegielowi z klasy 4B nagrodę za zdobycie 🥉3 miejsca w organizowanym przez nas Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla klas 1-3 “Beboki, Strachy i inne cudaki”. 😁

Pozostali uczestnicy konkursu z naszej szkoły otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki.

W kącik fryzur wkręciły się nawet uczennice klas starszych, a czytać dzieciom pomagali inni nauczyciele. Rozmawialiśmy o książkach i miło spędziliśmy czas.

Jak co roku 😁

Komentarze
Accessibility