Menu Zamknij

Laureaci konkursów bibliotecznych odebrali nagrody!

Od listopada uczniowie klas 4-8 brali udział w Wielkiej Lidze Czytelników walcząc o tytuł Mistrza Szkoły.
W kwietniu natomiast mieli okazje zmierzyć się z literaturą dla dzieci i młodzieży, biorąc udział w Korytarzowej grze QR.
Dziś rozdaliśmy nagrody dla Mistrzyń Szkoły. Są to:
W kategorii klasy 4-6:
📕Aleksandra Karkowska (4A)
📕Iga Podolska (4E)
📕Liliana Podolska (6C)
W kategorii klas 7-8:
📗Julia Karkowska (7B).
Zwycięzcy Korytarzowej gry QR też odebrali dziś nagrody.
W kategorii klas 4-6:
📕Tristan Kaźmierczak (4E)
📕Konrad Mazur (4E)
📕Monika Stachal (6A)
📕Martyna Stanik (6A)
📕Emilia Zalcman-Ziora (6A)
W kategorii klas 7-8:
📗Julia Malczewska (7D)
Za tydzień rozdanie nagród dla uczniów, którzy ukończyli roczne wyzwanie czytelnicze “Rok pod tytułem”.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok 😁😁

Komentarze
Accessibility