Menu Zamknij

KOMERS KLAS 8

10 czerwca, uczniowie klas 8 naszej szkoły, po krótkiej przerwie spowodowanej pandemią, powrócili do tradycji żegnania się ze szkołą podstawową z prawdziwym przytupem podczas Balu Ósmoklasisty.
O godzinie 17.00 licznie przybyła Młodzież wraz ze swoimi Wychowawcami, Trenerami i panem Dyrektorem rozpoczęła zabawę w hotelu Vacanza (któremu należą się ogromne brawa za pierwszorzędną obsługę).
Piękne kreacje uczennic, eleganccy uczniowie, a przede wszystkim dobre humory sprawiły, że zabawa była bardzo udana. Parkiet nieraz zapłonął! A zadbał o to DJ, pan Kamil Wantuła, który nie pozwolił za długo posiedzieć na krześle. Oj przydały się wygodne buty na zmianę 😉
Nie zabrakło też atrakcji w postaci fotobudki, przy której non stop tworzyła się kolejka i była przyjemną chwilą wytchnienia od zabawy.
Wspólne spotkanie uczniów ze swoimi nauczycielami  stało się okazją do wspomnień, wspólnych zdjęć, a nade wszystko wyśmienitej zabawy.

Bardzo dziękujemy rodzicom za zorganizowanie zabawy, która stanie się miłym wspomnieniem (jednym z wielu!) cudownych, beztroskich lat spędzonych w naszej szkole.

Komentarze
Accessibility