Menu Zamknij

Dzień maturzysty 2017

Ostatni dzień przed feriami zimowymi stoi tradycyjnie już pod znakiem zabawy. Na Dzień Maturzysty licealiści V Liceum przygotowali w tym roku dla swoich kolegów, wiele atrakcji. Całość odbywała się w tym roku pod hasłem bajkowe postaci.

Jakie atrakcje czekały na gimnazjalistów.
W sali zimowej czekało stanowisko wyposażone w XBoxa na którym można było spróbować pokonać na nartach tor przeszkód.

W sali sportowej graliśmy w kręgle, na specjalnie przygotowanym wcześniej torze gdzie oddawano po dwa rzuty i o wyniku decydował łączny wynik. Graliśmy także w nieśmiertelne Darts. tu uzyskiwano łączny wynik w pięciu rzutach. Konkurencje cieszyły się wielkim powodzeniem.

W kolejnej sali można było wziąć udział w konkurencjach zręcznościowo-logicznych, natomiast na korytarzu można było popisać się umiejętnościami wokalnymi biorąc udział w karaoke.

Największy hit karaoke przed wami:

A jak my wyglądaliśmy? W końcu tytuł dnia bajkowe postacie zobowiązuje.

Klasa II LO
Maturzyści

Fajnie było? Napiszcie w komentarzach.

Komentarze
Accessibility