Menu Zamknij

Pomóżmy Małgosi

Zespół Szkół Sportowych wspiera akcję, której celem jest zbieranie pieniędzy dla chorej Małgorzaty Kaczmarczyk, mamy jednego z uczniów naszej szkoły.

U Małgosi wykryto ogromny złośliwy guz mózgu. Po kolejnych operacjach wydawało się, że walka została wygrana. Niestety podczas ostatnich badań okazało się, że GLEJAK powrócił. Konieczne jest przyjmowanie bardzo kosztownych medykamentów oraz dalsze leczenie za granicą.

Oddajmy głos Małgosi:

Koszt miesięczny terapii to około 12 000 złotych dlatego zwracam się do was, ludzi o złotych sercach, o pomoc. Proszę was o wpłaty na moją zbiórkę abym mogła żyć i przede wszystkim wychować moje cudowne dzieci na wspaniałych ludzi. Proszę również o udostępnianie mojej zbiórki, aby mogła dotrzeć do każdego. Jestem silną osobą i pełną wiary, że wykończę tego “dziada” raz na zawsze! Pomóżcie mi proszę, liczy się każda Złotówka! Tym razem musi się udać, już Znam przeciwnika ! Dziękuję za okazane wsparcie.

Jako społeczność ZSS musimy włączyć się w pomóc dla Małgosi.

Pod adresem na portalu zrzutka.pl możesz włączyć się do zbiórki internetowej.

Natomiast 12 marca 2017 odbędzie się Turniej Charytatywny dla Małgosi, w Hali Sportowej kompleksu Michał w Michałkowicach do udziału w którym już teraz gorąco zapraszamy. Odbędą się wtedy min.: turniej piłki nożnej chłopców siemianowickich szkół, mecz pokazowy między drużynami straży pożarnej, firmy Rosomak oraz firmy Adjent.
Do tego odbędzie się kiermasz ciast, będzie można napić się kawy herbaty a także zjeść ciepły posiłek. Dodatkowo malowanie twarzy dla najmłodszych, wata cukrowa, a także licytacje ciekawych przedmiotów.
Wszystkie dochody z wydarzenia przeznaczone oczywiście na pomoc dla Małgosi. Impreza zaczyna się o godzinie 9.00

Musisz tam być!!!

Dodatkowo jest również możliwość przekazania 1% ze swojego podatku na rzecz Małgosi, do czego serdecznie zachęcamy.

Komentarze
Accessibility