Menu Zamknij

Pływacka Liga rocznika 2005 na 5!!!

W dniu wczorajszym tj. 22 lutego 2017 roku odbyła się w Radlinie trzecia edycja Ligi Klubów Śląskich rocznika 2005. Uczniowie klasy 5A i 6A pokazali, że liczą się w śląskim pływaniu i godnie reprezentują ZSS i klub Wodnik.

Prym wiedli chłopcy, którzy wygrali sztafetę 4 x 100m stylem dowolnym (Kołodziejczyk Maciej, Gruszczyński Filip, Mielczarek Mateusz, Geisner Kamil) a indywidualnie Kamil był dwukrotnie drugi na 50m motylem i 200m stylem dowolnym, Maciej był trzeci na 100m stylem zmiennym a Filip dwukrotnie piąty na 200m stylem dowolny i 100m stylem zmiennym.

Wśród dziewcząt na pochwałę zasługuje Evin Gorer, która zajmowała miejsca w pierwszych dziesiątkach swoich konkurencji. Obecnie klub zajmuje 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej na 26 klubów zgłoszonych do ligowej rywalizacji i ma szanse na pudło w końcowej rywalizacji.

Wyniki z zawodów: http://live.megatiming.pl/szulcik/2017/02_22_radlin/index.html

Szkołę reprezentowali: Gorer Evin, Jadwiszczok Wiktoria, Jaroń Martyna, Serdeczna Sandra, Stęga Oliwia, Geisner Kamil, Gruszczyński Filip, Klimiuk Olek, Komenda Kacper, Korol Michał, Kołodziejczyk Maciej, Mielczarek Mateusz, Nowak Maks, Talik Szymon, Urbanik Aleksy i Krystian, Śledź Maciej.

Komentarze
Accessibility