Menu Zamknij

I miejsce w zawodach piłki siatkowej dziewcząt

W czwartek 30 marca 2017 roku w Kompleksie Sportowym Michał zostały rozegrane eliminacje Mistrzostw Siemianowic Śląskich w piłce siatkowej dziewcząt. Gimnazjum nr 1 rozegrało swój mecz z Gimnazjum Katolickim. Nasze dziewczęta wygrały 2:0 i awansowały do Turnieju Finałowego. Dzień później został rozegrany finał, w którym oprócz Gimnazjum nr 1 zameldowały się również Gimnazjum nr 7, Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum nr 8. Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań :

Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 7  2 : 0
Gimnazjum nr 2 : Gimnazjum nr 8  2 : 0
Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 2  2 : 0
Gimnazjum nr 7: Gimnazjum nr 8   2 : 1
Gimnazjum nr 1: Gimnazjum nr 8  2 : 0
Gimnazjum nr 2: Gimnazjum nr 7  0 : 2

Klasyfikacja końcowa :

1 miejsce Gimnazjum nr 1 (udział w rozgrywkach na szczeblu rejonowym)
2 miejsce Gimnazjum nr 7
3 miejsce Gimnazjum nr 2
4 miejsce Gimnazjum nr 8.

Gimnazjum nr 1 reprezentowały: Paulina Baluch, Dorota Bort, Katarzyna Chrobok, Wiktoria Kraszewska, Magda Nazaruk, Barbara Sobańska, Barbara Świtała, Aneta Balon, Paulina Frączek, Karolina Kołodziej, Martyna Krzysiuk.

Komentarze
Accessibility