Menu Zamknij

II miejsce w halowym turnieju piłki nożnej rocznika 2010

W dniu dzisiejszym 22.02.2020r piłkarze rocznika 2010 Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedność w Siemianowicach Śląskich uczęszczający do klasy sportowej o profilu piłki nożnej w Zespole Szkół Sportowych uczestniczyli w turnieju piłki nożnej w którym brało udział 10 drużyn. Nasza drużyna w grupie drugiej zajęła drugie miejsce i grała w półfinale z drużyną która zajęła w grupie pierwszej pierwsze miejsce wygrywając 2:1 z drużyną AP Champions Katowice i tym samym znalazła się w wielkim finale grając z drużyną ROW Rybnik. Był moment w meczu gdzie wygrywaliśmy 2:0 ale nasz przeciwnik wyrównał stan na 2:2, o wygranej zadecydowały rzuty karne, przegraliśmy 2:1. Nasz zawodnik Igor Pawełczyk decyzją trenerów został najlepszym zawodnikiem turnieju GRATULACJE IGOR!!!.

Komentarze
Accessibility