Menu Zamknij

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Dyrektor i Grono Pedagogiczne zapraszają rodziców uczniów Zespołu Szkół Sportowych na spotkanie (prelekcję) poświęcone CYBER PRZEMOCY, które odbędzie się 26 lutego 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w auli Zespołu Szkół Sportowych (budynek Gimnazjum).

Podczas szkolenia poznają Państwo najpopularniejsze i najszybciej rozwijające się aplikacje i serwisy społecznościowe – m.in. Tinder, Periscope, Snapchat, Instagram, czy Spotify, Omegle. Przedstawiony zostanie ich fenomen popularności, mechanika i ich grupy docelowe. Trener przedstawi w trakcie zajęć zmiany pojawiające się na rynku narkotykowym tj. E-narkotyki.

Czas trwania spotkania około 60 minut. W związku z ograniczoną liczbą miejsc do udziału w spotkaniu wymagane jest zgłoszenie elektroniczne:  https://goo.gl/njuvPh

 

Grafika z darmową licencją

Komentarze
Accessibility