Menu Zamknij

Zaproszenie na szkolenie

Dyrektor i Grono Pedagogiczne zapraszają rodziców uczniów Zespołu Szkół Sportowych na kolejne, 3 już spotkanie (prelekcję) poświęcone NOWYM MEDIOM i CYBER PRZEMOCY, które odbędzie się 22 marca 2019 r. (piątek) o godzinie 17.00 w auli Zespołu Szkół Sportowych (budynek SP8 przy ulicy Skrzeka i Wójcika 4).

Podczas szkolenia poznają Państwo najpopularniejsze i najszybciej rozwijające się aplikacje i serwisy społecznościowe – m.in. Tinder, Periscope, Snapchat, Instagram, czy Spotify, Omegle. Przedstawiony zostanie ich fenomen popularności, mechanika i ich grupy docelowe. Trener przedstawi w trakcie zajęć zmiany pojawiające się na rynku narkotykowym tj. E-narkotyki.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA <<==

Na spotkaniu poruszone zostaną inne tematy niż na spotkaniu w czerwcu 2018 i lutym 2018 r.

Czas trwania spotkania około 60-90 minut. Spotkanie BARDZO wartościowe dla rodziców!

Komentarze
Accessibility