Menu Zamknij

Szkolenie w ramach programu Erasmus+ w Finlandii

“Future Teachers and the Erasmus+ Programme” to wydarzenie, które miało na celu omówienie, czego przyszli nauczyciele potrzebują w stale zmieniającym się społeczeństwie i globalnym świecie, i jak program Erasmus+ może być przydatny w zakresie edukacji nauczycieli.

Konferencja w której uczestniczyła nasza reprezentacja była skierowana do krajów nordyckich i po raz pierwszy zostały zaproszone państwa spoza tego kręgu: Polska, Niemcy i Holandia (po 4 osoby). W tym roku konferencja została zorganizowana w stolicy Finlandii – Helsinkach w dniach 26-27 października.Celem tego wydarzenia było nie tylko omówienie potrzeb przyszłych nauczycieli w zmieniającym się świecie ale również zapoznanie z programem Erasmus, który daje realne możliwości wymiany między uczniami oraz pracownikami szkoły.

Przedstawicielami z Polski w dyskusji byli: Dorota Gaworska, Beata Marczewska, Jakub Jarzyna oraz Paulina Żak.

Komentarze
Accessibility