Menu Zamknij

Wolontariusze programu Erasmus w ZSS

W zeszły piątek do naszej szkoły na lekcje angielskiego zawitali wolontariusze programu Erasmus z Włoch oraz Gruzji – Sabiona, Ana oraz Cosmin. Zaproszeni goście poprowadzili z naszymi uczniami ciekawe warsztaty dotyczące kultury ich rodzimych krajów czyli Włoch oraz Gruzji. Całość zajęć była poprowadzona w języku angielskim dzięki czemu nasi uczniowie mieli niesamowitą okazję poćwiczyć język obcy a jednocześnie poznać ciekawostki historyczno-kulturowe Gruzji oraz Włoch. W zajęciach uczestniczyła klasa językowa 7B SP wraz z Panią Justyną Strzelczyk oraz nasi licealiści z 1ALO. Obserwujcie nasz profil bo już niedługo kolejne spotkania z gośćmi z różnych zakątków świata:)

Organizator: Dorota Gaworska

Warsztaty językowo-kulturowe
Komentarze
Accessibility