Menu Zamknij

Nauczycielka VLO reprezentantką Polski na Cyprze

Z początkiem listopada Narodowa Agencja Programu Erasmus+ w Warszawie zaprosiła do współpracy nauczycielkę języka angielskiego – Panią Dorotę Gaworską, na co dzień pracującą w VLO oraz SP8 w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich.

W ramach współpracy Pani Dorota miała możliwość uczestniczenia w międzynarodowym seminarium kontaktowym programu Erasmus+ na Cyprze w dniach 2.11.2021 – 5.11.2021 wraz z uczestnikami z 13 innych państw. Głównym tematem seminarium były zmiany klimatyczne oraz wspólna praca uczestników nad przyszłymi projektami (small – scale projects)w zakresie ekologii i ochrony środowiska. Podczas trwania seminarium, nauczyciele z różnych zakątków Europy mieli możliwość wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk a dodatkowa praca nad przyszłymi projektami zapoczątkowała nie tylko dobrą współpracę , ale również łatwiejszy przyszły start przy składaniu wniosków do Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Komentarze
Accessibility