Menu Zamknij

I miejsce w konkursie “Ja i mój świat”

21 lutego w Szkole Podstawowej nr 5 w Siemianowicach Śląskich odbył się jak co roku międzyszkolny konkurs przyrodniczo – środowiskowy “Ja i mój świat”. Wzięło w nim udział 24 uczniów klas trzecich z 8 siemianowickich szkół podstawowych.

Podczas konkursu uczniowie musieli się wykazać rozległą wiedzą z zakresu świata przyrody, jego różnorodności, bogactwa i piękna. Wszyscy uczestnicy świetnie poradzili sobie z różnymi zadaniami, jednak najlepsi okazali się uczniowie z naszej szkoły: Nadia Kłysz (klasa 3C), Mateusz Moll (klasa 3E) oraz Kinga Ziętek (klasa 3F). To właśnie oni dzięki swojej wszechstronnej wiedzy przyrodniczej oraz wzorcowej współpracy zajęli I miejsce w tym konkursie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów podczas etapu regionalnego. Powodzenia!

[foogallery id=”8136″]

Komentarze
Accessibility