Menu Zamknij

I MIEJSCE W KONKURSIE “WIEM, CO JEM”

27 lutego po raz szósty nasza szkoła zorganizowała międzyszkolny konkurs edukacji zdrowotnej dla uczniów klas trzecich “Wiem, co jem”. Chętnych do udziału w konkursie nie brakowało. Nasza szkoła gościła reprezentantów niemal wszystkich siemianowickich szkół podstawowych. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy zmagali się z różnymi zadaniami. Poza obszerną wiedzą z zakresu zdrowego odżywiania zaprezentowali również samodzielnie przygotowane plakaty o tematyce prozdrowotnej. Wszyscy poradzili sobie świetnie, a wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8  (Karolina Gruszka – klasa 3D, Kinga Ziętek – klasa 3F)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy na kolejny konkurs “Wiem, co jem”  już za rok!

[foogallery id=”8163″]

Komentarze
Accessibility