Menu Zamknij

Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego

W naszej szkole, jak co roku, odbył się jesienny konkurs plastyczny dla uczniów siemianowickich szkół podstawowych ( dla klas I-III) . W tym roku tematem wiodącym była jesień w stylu Giuseppe Arcimboldo.
Spośród nadesłanych prac I miejsce otrzymała Laura Michalik ze Szkoły Podstawowej nr 13.

II miejsce postanowiono przyznać ex aequo: Łucji Błachowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Mateuszowi Pezda ze Szkoły Podstawowej nr 1.III miejsce otrzymała za swoją pracę Dominika Guśtak ze Szkoły Podstawowej nr 11.

Wyróżnienia uzyskali:
Adrianna Kosińska – Szkoła Podstawowa nr 8 ZSS
Kinga Gustof- Szkoła Podstawowa nr 1
Gabriel Gorel- Szkoła Podstawowa nr 1
Julia Szynawa – Szkoła Podstawowa nr 1
Lena Rutkowska – Szkoła Podstawowa nr 1
Aleksandra Kurek – Szkoła Podstawowa nr 13Sabina Frankowska-Zięcina
Magdalena Małyszek
Anna Wieczerniak

Komentarze
Accessibility