Menu Zamknij

V Festiwal Meritum Wizji – ZWYCIĘZCY!

8 marca 2018 r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w międzyszkolnym konkursie piosenki  “Portret Kobiety – naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt…” organizowanym w ramach V Festiwalu Meritum Wizji pod Honorowym Patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Na scenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum zaśpiewał solista – Maciej Wawrzynek oraz zespół wokalno-instrumentalny “High five” w składzie: Aleksandra Gawrysiak, Helena Czyrwik, Zuzanna Leszczyńska, Wojciech Czekalski, Jakub Gajek, Maksymilian Foik.

Bardzo miło nam poinformować, że nasz zespół zdobył I miejsce.

GRATULACJE!!!

Więcej informacji pod linkiem http://www.siemianowice.pl/aktualnosci/historia-i-oswiata/maly-jubileusz-v-festiwal-meritum-wizji.11403/

Komentarze
Accessibility