Menu Zamknij

KONKURSY JĘZYKOWE

Jak co roku organizowany jest w naszej szkole konkurs przedmiotowy dla uczniów gimnazjum, w tym jednak roku trochę rozszerzony, pod tytułem “Niemcy, Anglia- wiem, znam, poznaję!”.

W konkursie mogą wziąć udział 3-osobowe grupy uczniów z każdej klasy gimnazjalnej. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne, a kandydaci mogą się zgłaszać do dnia 7 czerwca u pani Justyny Strzelczyk oraz pani Agnieszki Rostańskiej. Konkurs odbędzie się dn. 8 czerwca o godzinie 8:20 i będzie trwał 45 minut.

Informacja o tym konkursie oraz o konkursie “Dlaczego warto uczyć się języków obcych?” pod hasłem “Dzień Matki i Dzień Ojca w krajach anglo- i niemieckojęzycznych” dla uczniów klasy 7 SP oraz gimnazjum, polegającym na zrobieniu plakatu zgodnego z wymogami, znajduje się na drzwiach sal numer 1 i numer 10.

Zapraszamy do udziału!

Agnieszka Rostańska, Justyna Strzelczyk

źródła: strona.7lo.lublin.pl, liceumwolsztyn.pl

 

Komentarze
Accessibility