Menu Zamknij

Tajemnice ciemności

W WAŻNYM MIEJSCU

Uczniowie naszej szkoły już tradycyjnie odwiedzają różne inspirujące miejsca.

W dniu 31 października uczniowie klas 7B i 8F mieli okazję przekonać się o niezwykłych możliwościach swoich zmysłów. Dzięki niezwykłemu spotkaniu w całkowitych ciemnościach poznali potęgę dotyku, węchu i słuchu.

Dzięki wsparciu niewidomego edukatora mogliśmy przekonać się jak zwykłe, codzienne czynności stają się czymś niezwykłym i wymagającym wysiłku.

 

     

Mieliśmy możliwość wybrać się w niezwykłą podróż w różne intrygujące miejsca takie, jak… a jakie, to musicie już sprawdzić sami 🙂

Poniżej kilka zdjęć na zachętę 😉

   

„Ważne miejsce”, które odwiedziliśmy jest ważne nie tylko z nazwy. Wizyta w tym miejscu nie tylko umożliwiła nam niesamowitą zabawę i kontakt ze światem niezwykłych, obcych nam doznań, lecz również pozwoliła nam na co dzień zrozumieć świat ludzi niewidomych i słabowidzących.

Klasa 7B, klasa 8F, J. Strzelczyk, A.Rostańska

Komentarze
Accessibility