Menu Zamknij

W listopadzie czytamy e-booki za darmo!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Upoluj swoją książkę”, dzięki któremu uczniowie będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków, z których wiele to nowości z 2018 roku.

Akcja trwa od 2 do 30 listopada. Aby skorzystać z darmowych wypożyczalni e-booków i audiobooków, wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na jednym z trzech plakatów rozwieszonych w szkole. Potrzebny do tego będzie smartfon, na który należy pobrać aplikację Woblink i przejść do zakładki Czytaj PL. Po zeskanowaniu kodu do końca listopada możemy cieszyć się darmowymi e-bookami i audiobookami.

Dodatkowo każdy, kto weźmie udział w akcji Czytaj PL, może zaprosić do niej kolejne 5 osób, by i one mogły cieszyć się doskonałą lekturą.

Lista dostępnych książek:

1. Olga Tokarczuk Opowiadania bizarne

2. Magdalena Grzebałkowska Komenda. Osobiste życie jazzu

3. Christophe Galfard Wszechświat w twojej dłoni

4. Anna Brzezińska Córki Wawelu

5. Wojciech Chmielarz Cienie

6. Anna Ficner-Ogonowska Okruch

7. Remigiusz Mróz Hashtag

8. Mark Bowden Polowanie na Escobara

9. Joanna Jax Zemsta i przebaczenie

10. Reni Eddo-Lodge Dlaczego nie rozmawiam już z białymi o kolorze skóry

11. Ariely Dan Potęga irracjonalności

12. John Flanagan Zwiadowcy. Księga 1. ruiny Gorlanu

Serdecznie zapraszam uczniów do przyłączenia się do akcji, szczegóły znajdziecie na plakatach.

Komentarze
Accessibility