Menu Zamknij

Targi edukacyjne

W ostatni dzień lutego ekipa ZSS wzięła udział w siemianowickich targach edukacyjnych, zorganizowanych przez Urząd Miasta w hali Michał. Szkołę reprezentowała liczna delegacja uczniów i nauczycieli V Liceum.

Filmowy ZSS przygotował na targi specjalny film prezentujący to wszystko co dzieje się w szkole w ciągu roku. A dzieje się…

Co się dzieje w ZSS?

Naszym zadaniem było zaprezentować ofertę V Liceum Ogólnokształcącego w ZSS. I należy uczciwie przyznać, że na tle pozostałych siemianowickich szkół wypadliśmy bardzo korzystnie, a prezentacja naszego liceum wzbudziła nie tylko aplauz na trybunach ale rownież wsród samych uczestników targów. Wystarczyła chwilka, żeby w trakcie prezentacji V Liceum nagle wielu uczniów ruszyło do wspólnej zabawy.

Belgijka

Jak wygląda oferta V Liceum na przyszły rok szkolny. Pamiętajmy, że dla młodzieży to strasznie trudny rok z tego powodu, że do szkół średnich w jednym czasie ruszą zarówno absolwenci gimnazjum jak i szkoły podstawowej. Nasza oferta jest zatem bardzo różnorodna, jak nam się wydaje atrakcyjna dla wszytkach, gdyż oferuje zarówno klasy ogólne jak i sportowe. Dodatkowo, do wyboru jest wiele atrakcyjnych profilów pozwalających wybrać atrakcyjne dla siebie rozszerzenia z myślą o wymarzonych studiach.

Profile z rozszerzeniami na rok szkolny 2019/20

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do spotkań z nami.

Dzień otwarty w ZSS odbędzie się 27 marca 2019. W tym dniu odbywa się też w szkole konkurs Bliżej Świata do udziału w którym serdecznie was zapraszamy. Zaproszenia zostały już wysłane do waszych szkół. Pogadajcie z nauczycielami żeby zgłosili szkołę do konkursu i wpadajcie do nas. 

Jeśli chcecie poznać nas z innej strony w mniej oficjalny sposób, zapraszamy na coroczne tradycyjne Święto Zespołu Szkół Sportowych które odbędzie się w dniu 15 czerwca 2019 DO ZOBACZENIA !!!

Komentarze
Accessibility