Menu Zamknij

Liga Klubów Śląskich rocznika 2006 – edycja III

21.05.2019 reprezentacja pływaków z rocznika 2006 walczyła w Dąbrowie Górniczej podczas 3 edycji Ligi Klubów Śląskich. Podczas zawodów nasza liczna reprezentacja 19 uczniów z klasy 6a rywalizowała w gronie blisko 300 rówieśników z 25 śląskich klubów. Wśród wielu udanych startów najlepiej zaprezentowała się drużyna sztafetowa dziewcząt w konkurencji 4x100m stylem dowolnym zajmując 3 miejsce. Sztafeta płynęła w składzie Dagmara Czogała, Emilia Brachaczek, Faustyna Wyrwał oraz Natalia Gagatek. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy poprawili swoje rekordy życiowe. Dziękujemy również grupie rodziców, którzy zawsze nas wspierają gorącym dopingiem z trybun. RAZ, DWA, TRZY! WODNIK TO MY 🙂

Komentarze

DO POBRANIA

Accessibility