Menu Zamknij

Aktualizacja wersja 3 – wykaz podręczników klasa 1 LO po SP

Szanowni Państwo,

w związku z brakiem dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręcznika do informatyki (poziom rozszerzony) do kl 1 LO po SP, publikujemy aktualny wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2019/2020. Za zaistniałą zmianę przepraszamy i informujemy, że szkoła nie ma wpływu na terminy dopuszczeń podręczników, terminy ich dostępności w księgarniach oraz ceny.

Jednocześnie informujemy, że
– ucznia obowiązują podręczniki w zakresie podstawowym, natomiast przedmioty, które wybrał w zakresie rozszerzonym, obowiązują go podręczniki w zakresie rozszerzonym;
– jeżeli w wykazie nie widnieje informacja o ćwiczeniach, to nie należy ich kupować.

Podczas pierwszych zajęć wszystkie wątpliwości związane z nowymi podręcznikami.

Komentarze

DO POBRANIA

Accessibility