Menu Zamknij

Podręczniki 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem podręczników na rok szkolny 2020/2021.

1. Podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla uczniów klas I – VIII SP kupowane są z dotacji celowej. Uczniowie kupują tylko podręcznik lub ćwiczenia do religii (zgodnie z wykazem).

2. Podręczniki i materiały uczniowie LO kupują samodzielnie. Uczniowie klas 1 LO (po SP) kupują podręczniki do rozszerzeń zgodnie ze swoją deklaracją. Pozostałe podręczniki kupują zgodnie z wykazem lub z poziomu podstawowego tzn. jeżeli uczeń wybrał rozszerzenie biologiczno-chemiczne to kupuje podręczniki z biologii i chemii w zakresie rozszerzonym. Nie kupuje podręczników z poziomu podstawowego z biologii i chemii.

3. Z zakupem podręczników do języków obcych w LO, zalecamy wstrzymanie się do momentu ustalenia poziomu języka.

Komentarze

DO POBRANIA

Accessibility