Menu Zamknij

Podręczniki 2022-2023

SZKOŁA PODSTAWOWA

Uczniowie klas 1-8 w roku szkolnym 2022-2023 korzystają z podręczników do użytku wieloletniego w ramach dotacji Ministerstwa Edukacji i Nauki. Zakupić należy podręcznik lub/i ćwiczenia do religii w klasach 1 – 8

LICEUM

Podręczniki i materiały uczniowie LO kupują samodzielnie. Uczniowie klas 1 LO kupują podręczniki do rozszerzeń zgodnie ze swoją deklaracją. Pozostałe podręczniki kupują zgodnie z wykazem lub z poziomu podstawowego tzn. jeżeli uczeń wybrał rozszerzenie biologiczno-chemiczne to kupuje podręczniki z biologii i chemii w zakresie rozszerzonym. Nie kupuje podręczników z poziomu podstawowego z biologii i chemii.

Z zakupem podręczników do języków obcych w LO, zalecamy wstrzymanie się do momentu ustalenia poziomu języka.

Komentarze

DO POBRANIA

Accessibility