Menu Zamknij

Rajd integracyjny

Kiedyś uczniowie chodzili na wagary bo w szkole było nudno. Teraz wystarczy chodzić do takiej szkoły jak V liceum w Zespole Szkół Sportowych. Tu nigdy nie jest nudno. I zawsze się coś dzieje. Co się dzieje w ZSS?

Jeśli mamy wrzesień, to oczywiście spędzamy go tradycyjnie na szlaku. Specjalnie dla klas pierwszych, ekipa z 2a przygotowała wiele atrakcji, a wszystko po to aby lepiej się poznać i świetnie się wspólnie bawić.

Tym razem udaliśmy się dość łatwą trasą z Ustronia do Wisły przez Trzy Kopce Wiślańskie. Szlak pozbawiony długich stromych podejść wydawał się idealny, aby po drodze klasy pierwsze mogły rywalizować o zwycięstwo.

Konkurencje były trudne, zarówno zręcznościowe, jak i wymagające umiejętności artystycznych. Dla każdego coś miłego. Zobaczcie zresztą sami.

To jeszcze nie wszystko. W osobnym materiale zobaczycie niebawem zadanie 5. Oczekujcie z niecierpliwością. Do następnego razu

Komentarze
Accessibility