Menu Zamknij

Uczniowie ZSS na Targach Książki w Krakowie

“Czytać to bardziej żyć” słowa Carlosa Ruiza Zafona były hasłem przewodnim tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

To wydarzenie każdego roku budzi ogromne zainteresowanie miłośników literatury z całego świata. Należą do nich również nasi uczniowie, którzy po raz kolejny przekonali się, że udział w targach jest fantastyczną podróżą do świata książek.

Ogromny wybór wystawców, którzy prezentowali książki różnych gatunków sprawiał, że z pewnością każdy czytelnik miał okazję znaleźć dla siebie ciekawą książkę.

Spośród wielu imprez towarzyszących skierowanych do młodych czytelników, uwagę przyciągała akcja czytelnicza “Ostry Dyżur Literacki”. W scenografii gabinetu lekarskiego specjaliści literatury rekomendowali książki indywidualnie dobrane do wieku i preferencji oraz dotychczasowych doświadczeń czytelniczych ze szczególnym uwzględnieniem nowości.

Komentarze
Accessibility