Menu Zamknij

Wyniki szkolnego konkursu na kartkę bożonarodzeniową

Skończyliśmy śpiewać kolędy, z naszych domów zniknęły choinki i inne bożonarodzeniowe ozdoby, czas najwyższy ogłosić wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową.

To już III edycja konkursu, który cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Podobnie jak w latach poprzednich, komisja konkursowa miała trudny wybór. Postanowiono przyznać 3 nagrody i aż 7 wyróżnień:

I miejsce – Jakub Szczypa

II miejsce – Weronika Zając

III miejsce – Paulina Wawrzynek

wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Darmochwał, Aleksander Ficek, Max Franek, Mateusz Nowrot, Zuzanna Załucka, Igor Golański, Kinga Chojnacka.

Oto galeria nagrodzonych prac:

Foto: Owned by the author
kartka Jakuba
kartka Pauliny
Kartka Weroniki
kartka Igora
kartka Maxa
kartka Zuzi
kartka Agnieszki
kartka Kingi
kartka Mateusza
kartka Olka

W tym roku kartki można było również przekazać chorym dzieciom, które zgłosiły się do akcji “Marzycielska Poczta”. Z okazji tej skorzystały uczennice klasy 5c oraz Paulina z klasy 6c (III miejsce w konkursie), które swoje ręcznie wykonane kartki wysłały wraz z życzeniami Julii – dziewczynce cierpiącej na rzadką chorobę zwaną klątwą Ondyny.

Za rok zapraszamy ponownie do udziału w naszym szkolnym konkursie.

Powodzenia!

Komentarze
Accessibility