Menu Zamknij

Wyniki świątecznych konkursów

Przedświąteczny czas był dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 czasem wytężonej pracy twórczej. W szkole odbył się konkurs na kartkę bożonarodzeniową, a w Miejskim Domu Kultury “Bogucice-Zawodzie” odbył się wojewódzki konkurs na ozdoby bożonarodzeniowe. Jak co roku konkursy przedświąteczne cieszyły się ogromną popularnością.

Miło nam poinformować, że w konkursie wojewódzkim 1 miejsce zajęła Paulina Gamza z klasy 4d,  a Łukasz Kostrzewski (również z klasy 4 d) otrzymał wyróżnienie.

 

powyżej: bomka Pauliny i Anioł Łukasza

W miniony piątek rozdaliśmy nagrody w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową.

I miejsce zdobył Adrian Augustyn z klasy 4a, II miejsce – Kuba Szczyba z klasy 4b, a miejsce III – Wiktoria Pająk z klasy 4c. Wyróżnienia otrzymali: Agata Bury, Maja Krupińska, Alicja Bocek, Mateusz Nowrot, Piotr Smolarczyk, Natalia Gagatek oraz Oskar Emmerling. Gratulujemy!

b     

Komentarze
Accessibility