Menu Zamknij

LUTY w ZSS

Jeszcze nie opadły emocje po pierwszym w historii „PIĄTKI”, czyli naszego V Liceum Ogólnokształcącego, BALU ZIMOWYM W ZSS, a już mają miejsce kolejne wydarzenia.

Walentynki okazały się być niezwykłe. Przygotowane przez wspaniałych pomocników z klas 6a, 6f oraz niezawodnej 8a serduszka, skrzynka walentynkowa oraz sprawnie działająca poczta walentynkowa spowodowały uśmiech u niejednego z Was.

Również naszym Licealistom udzielił się walentynkowy nastrój.

Teraz nadeszła kolej na EKOplanetę ZSS.

Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na problemy zwierząt, które ucierpiały w pożarach lasów w Australii.

Z inicjatywy uczniów w „tłusty czwartek” 20.02.2020 odbędzie się w Budynku A kiermasz ciast i babeczek autorstwa uczniów i nauczycieli ZSS. Całkowity koszt sprzedaży zostanie przekazany na pomoc zwierzętom lub (jeśli zebrana kwota na to pozwoli) na adopcję misia koala.

Ciasta, ciasteczka, babki i babeczki nie będą miały cen. Każdy z Was wrzuci do specjalnie przygotowanej puszki dowolną kwotę, taką, jaką uzna za stosowną.

Liczymy na Wasze wielkie serducha.

Samorząd Uczniowski

Szkolny Klub Wolontariatu

Komentarze
Accessibility