Menu Zamknij

BĄDŹMY NATURALNI

PRZECIW SZTUCZNOŚCI

Pamiętajmy nie tylko o ograniczeniach i niebezpieczeństwach związanych z panującą epidemią, ale też o wspólnym dobru, jakim jest nasza planeta. Koronawirus, prędzej, czy później, odejdzie – wszyscy w to wierzymy.

Ale nasze środowisko, świat, w którym żyjemy – osiedle, szkoła, miasto, parki, lasy…. – muszą z nami pozostać jak najdłużej. Nie niszczmy tego, co mamy. Dbajmy o to, co nam zostało.

NIE MA PLANETY B! WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!

Walka z tworzywami sztucznym, z tymi poTWORAMI musi trwać nieprzerwanie.

Liczymy na to, że nasza inicjatywa zmierzająca do wprowadzenia całkowitego zakazu używania plastiku w przestrzeni publicznej przyniesie realne rezultaty. Zrozumienie problemu i udzielone wsparcie ze strony Prezydenta Naszego Miasta i Jego Współpracowników jest dla nas bezcenne.

Bez zaangażowania Ich byłoby nam trudniej.

SZTUCZNY ŚWIAT – NIE NASZ ŚWIAT

Uczniowie ZSS mają na uwadze dobro środowiska. O petycji ma rzecz ograniczenia plastiku w Siemianowicach Śląskich, która została złożona na ręce Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie przez uczniów VLO możecie przeczytać tutaj:

http://www.siemianowice.pl/aktualnosci/nie-dla-plastiku-inicjatywa-uczniow-zespolu-szkol-sportowych.15923/

SŁUCHAJ NO, PLASTIK – PSUJESZ NAM WIDOKI NA PRZYSZŁOŚĆ

KUBKI, SŁOMKI, TALERZYKI – NIE MA MIEJSCA DLA TEJ CAŁEJ MASY NAWET W ŚMIETNIKU

BĄDŹMY NATURALNI

Komentarze
Accessibility