Menu Zamknij

Dziękujemy!

Data 23 lutego 2018 r. zapisze się na kartach historii Naszej Szkoły jako dzień absolutnie wyjątkowy. Oto bowiem w ostatni piątek odbyła się uroczysta inauguracja gruntownie odnowionej, wyposażonej w profesjonalną infrastrukturę pływalni ZSS.

Nasz basen w nowej odsłonie prezentuje się nadzwyczaj okazale i dosłownie zapiera dech w piersiach…

Otwarcie nowego obiektu pływalni uświetnili swą obecnością przedstawiciele lokalnych władz.    Co więcej, obok Dyrektora ZSS i wybitnych szkolnych pływaków,  udowodnili, że czują się w tym miejscu jak ryby w wodzie, biorąc udział w pokazowych zawodach pływackich. Dodatkową atrakcją tego szczególnego dnia był występ młodzieży ze szkolnego koła teatralnego w specjalnie na tę okazję przygotowanym programie artystycznym.

Dziś nasz obiekt zaczyna swą codzienną „służbę” – od wczesnych godzin rannych tętni życiem – odbywają się regularne treningi.

W tym miejscu nie można powiedzieć nic innego niż: DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tak pięknego obiektu, jesteśmy wdzięczni za ich wytężoną pracę, wytrwałość i doprowadzenie tej trudnej inwestycji do szczęśliwego finału.

Osobami, które w szczególny sposób przyczyniły się do tego sukcesu byli: Prezydent Miasta Rafał Piech, I zastępca Prezydenta Miasta Agnieszka Gładysz, II zastępca Prezydenta Miasta Anna Zasada-Chorab, Przewodniczący Rady Miasta Adam Cebula i Radni obecnej kadencji samorządowej, Magdalena Faracik-Nowak Naczelnik Wydziału Programów Pomocowych z zespołem pracowników, Barbara Sosada Naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta z zespołem pracowników, nie możemy zapomnieć o projektantach i wykonawcach tej inwestycji.

Ze swojej strony możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań, aby nasz nowy basen stał się areną wielu zawodów i kolejnych sukcesów naszych sportowców.

 

Komentarze
Accessibility