Menu Zamknij

Akademia Ósemki 2020/2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich 6-latków na bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla przyszłych pierwszoklasistów. Zajęcia będą odbywały się w dwóch blokach: sportowym i dydaktycznym.

Sportowa Ósemka to zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym w formie gier i zabaw ruchowych z elementami piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki oraz piłki siatkowej. Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie zamienne.

Akademia Ósemki to zajęcia, których celem jest wspomaganie gotowości szkolnej oraz integracja grupy. W trakcie zajęć dzieci odwiedzą królestwo matematyki, krainę literatury. Odkryją tajemnice informatyki, przyrody i sztuki.

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w miesiącu, we wtorki o godzinie 17:00 i będą trwały 45 minut.

PIERWSZE ZAJĘCIA JUŻ 6 PAŹDZIERNIKA.  Zaczynamy na sportowo.

Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną, prosimy o zgłaszanie chęci zapisu dziecka poprzez kontakt telefoniczny z Sekretariatem SP8 pod numerem 32 220 12 07.

Potwierdzeniem będzie złożenie karty zgłoszenia dziecka na pierwszych zajęciach.

Komentarze
Accessibility