Menu Zamknij

Znowu trzeba czytać!

Drodzy uczniowie!

Właśnie ruszyła kolejna edycja akcji “Upoluj swoją książkę”.

Na czym polega akcja? Tak jak w ubiegłych latach przez cały listopad możecie zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e- booków i audiobooków. Poniżej podaję Wam link do plakatu w wersji elektronicznej z kodem QR, dzięki któremu uzyskacie dostęp do darmowych książek.

POBIERZ PLAKAT Z KODEM QR https://link.freshmail.mx/c/zcqngl7p74/38wmurd5m6/

Jak dołączyć do akcji?

Krok 1: Zainstaluj aplikację Woblink.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS wejdź do Sklepu Google Play lub iStore’a i pobierz najnowszą wersję aplikacji Woblink, a następnie ją zainstaluj. Jeśli miałeś lub miałaś już aplikację Woblink, pamiętaj o zaktualizowaniu jej!

Krok 2: Znajdź kod QR i zeskanuj go w aplikacji!

Kod znajdziecie na plakacie po kliknięciu w link, który podany jest powyżej.

Krok 3: Zaloguj się lub zarejestruj zupełnie za darmo.

Jeżeli jesteś już użytkownikiem Woblinka możesz zalogować się loginem i hasłem, którego używałeś do tej pory. Jeżeli masz do czynienia z Woblinkiem po raz pierwszy, zarejestruj się- jest to całkowicie bezpłatne. Przy rejestracji należy podać maila i wymyślić hasło.

Krok 4: Wybierz książkę i delektuj się czytaniem i słuchaniem!

Po zalogowaniu lub rejestracji aplikacja powinna przenieść cię do „karuzeli”, z której możesz wybrać jedną z 12 bestsellerowych książek, która zostanie dodana do twojej półki. Jednocześnie na półce możesz mieć tylko jedną książkę z akcji, ale w dowolnym momencie możesz ją wymienić.

Co możemy przeczytać w tym roku?

Pulę otwiera „Zimowla” Dominiki Słowik, laureatki Paszportu „Polityki” 2019 i finalistki Nagrody Literackiej Gdynia. Dla fanów twórczości Jakuba Małeckiego atrakcją będzie jego przedostatnia powieść „Horyzont”. Dla miłośników wielowątkowych powieści jest „Stramer” Mikołaja Łozińskiego, czyli historia losów żydowskiej rodziny w międzywojennym Tarnowie. Fanów kryminałów i thrillerów z pewnością zainteresują: „Czarne morze” Karoliny Macios, „Zadra” Roberta Małeckiego, „Topiel” Jakuba Ćwieka oraz Remigiusz Mróz i jego „Głosy z zaświatów”. Reporterski kunszt uhonorowanego podwójną Nagrodą Literacką „Nike” – od jury i czytelników – Mariusza Szczygła odnajdziemy sięgając po zbiór „Nie ma” (Dowody na Istnienie), w wersji audio czytany przez Maję Ostaszewską. Wojtek Drewniak zafunduje czytelnikom podróż w czasie, dzięki swojej książce „Historia bez cenzury 5. I straszno, i śmieszno – PRL”. Z kolei młodsi miłośnicy fantastyki będą mogli sięgnąć po książkę Pauliny Hendel „Strażnik”. Mamy jeszcze dwie zagraniczne pozycje. Pierwsza z nich to poradnik Stefanie Stahl „Kochaj najlepiej jak potrafisz”, druga to „O czasie i wodzie” (Karakter), opowieść, w której islandzki pisarz i poeta Andri Snær Magnason łączy esej z reportażem, osobistą historię ze staroislandzką literaturą, hinduską mitologią oraz refleksjami na temat postępującej katastrofy klimatycznej.

Zachęcamy do czytania!!!

Komentarze
Accessibility