Menu Zamknij

„Razem na święta”

Wszystkich Uczniów-Wolontariuszy zapraszamy do w akcji MEN „ Razem na święta” . Jako Szkolny Klub Wolontariatu proponujemy następujące działania: – wykonanie kartek świątecznych dla sąsiadów i wrzucenie ich do skrzynki pocztowej lub włożenie do drzwi – upieczenie pierniczków dla bliskich a przy okazji poczęstowanie sąsiadów – przygotowanie ozdób świątecznych i obdarowanie nimi bliskich, sąsiadów, seniorów – wykonanie telefonu do seniora lub osoby chorej z zapytaniem czy nie potrzebuje pomocy np. w zakupach przedświątecznych – obdarowanie chorych zwierząt w schronisku karmą Purina, Hills, Brit, Dolina Noteci, Josera rzeczy te proszę przynieść do budynku B przy ul. Skrzeka i Wójcika na portiernię. Oczywiście jeżeli macie inne piękne pomysły to je realizujcie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: dystans, dezynfekcja, maseczki i informujcie o tym opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu panie: Justynę Kowara, Dorotę Grzywacz, Beatę Brysz i Danutę Borkowską.

Komentarze
Accessibility