Menu Zamknij

Stypendia dla uczniów V Liceum

Wspaniała chwila dla naszych licealistów: Sandry Grund i Macieja Trzcionki!

Sandra jest uczennicą klasy IIb, natomiast Maciek – IIa V Liceum Ogólnokształcącego. W ubiegłym roku szkolnym oboje bardzo ambitnie realizowali swoje plany i spełniali marzenia. Rozwijali pasje – głównie sportowe: Sandra to wspaniała siatkarka, A Maciek- niestrudzony pływak.

Zawsze jednak znajdują czas na naukę! W poprzednim roku szkolnym uzyskali najwyższe średnie ocen w V LO i ten trud zaowocował. Sandra i Maciek otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w roku szkolnym 2020/2021.

Ze względu na obostrzenia związane z epidemią wręczenie nagród było skromne. W zaciszu gabinetu Dyrektora i na basenie ZSS w imieniu Prezesa Rady Ministrów Pan Dyrektor mgr Bogusław Szopa wręczył Sandzre i Maćkowi nagrody.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze
Accessibility