Menu Zamknij

UKS JEDNOŚĆ – Camp – Zima 2021

W dniach 4.01.2021r – 8.01.2021r, oraz 11.01.2021r – 15.01.2021r. Uczniowski Klub Sportowy Jedność w składzie Tomasz Rusz, Artur Sala zorganizował dla całej społeczności piłkarskiej Klubu CAMP ON SITE – ZIMA 2021 obóz stacjonarny na obiektach Mosir Pszczelnik .

Celem była indywidualna praca nad sobą!!, każdy z nas wie że piłkarz to odrębna historia i ten Camp nam to pokazał. Piłkarze mieli stworzony profil motoryczny na podstawie którego wskazana została ścieżka rozwoju jego motoryki na podstawie serii testów profilujących z trenerem przygotowania motorycznego. Uczestniczyli w zajęciach aerobiku z teamem Bartez dance.

Odbywały się również zajęcia teoretyczne z dietetykiem , uczestniczyli w warsztatach z tworzenia jadłospisów sportowca, oraz oczywiście specjalistyczne treningi piłkarskie z trenerami Arturem i Tomkiem. Ferie to czas odpoczynku, tym razem nasz odpoczynek był czynny w CAMP ON SITE – ZIMA 2021r.

Komentarze
Accessibility